Ředitelka školy English School

DSC_7033.jpg

V roce 2003 vznikla první myšlenka přinést Callanovu metodu z Velké Británie do Čech.V roce 2004 jsme jako první otevřeli třídy a začali vyučovat Callanovu metodu v Praze. Postupně, tak jak vzrůstal zájem o výuku, jsme otevírali vyšší a vyšší stupně kurzů angličtiny. Během jednoho roku English school měla  škola profesionálně vyškolený tým lektorů, kteří byli schopni vyučovat studenty od absolutních začátečníků, až po úroveň velmi pokročilých, tj. do stupně 12 Callanovy metody.

Mgr. Art. Radka Kroussaniotakisova

Seznamte se s našimi lektory

Veronika Šelemberková
Veronika Šelemberková

Vystudovala jsem Gymnázium Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi a nyní se studiu angličtiny věnuji na Technické Univerzitě v Liberci. Kromě anglického jazyka se zabývám také španělštinou. Dále je mou velkou vášní hudba. Ve volném čase se věnuji zpěvu a hře na klavír.

press to zoom
Ladislav Hataš
Ladislav Hataš
press to zoom
Pavel Přikryl
Pavel Přikryl

Když jsem se vracel ze Spojených států po 11-ti letém pobytu, musel jsem se znova učit česky. Dnes už mi to zase jde a rád sdílím své praktické zkušenosti s angličtinou s těmi, kdo se chtějí tento jazyk naučit. Myslím, že při studiu čehokoliv je důležité si tento proces užít, uvolnit se, přestat se hodnotit a nechat na sebe působit to, co máte v daný okamžik před sebou. A jak jsem zjistil o studiu jazyka to platí také ;-)

press to zoom
Martyna Kinecka
Martyna Kinecka

My name is Martyna Kinecka and I come from Poland. I currently live and work in Mladá Boleslav. Teaching has always been my passion. During my graduate studies in Art History, I conducted art workshops at the museum, and after graduation I became interested in further developing my skills to become an English teacher. While I was living in Spain back in 2020, I took my first steps as an English teacher by passing the TEFL certificate and conducting English classes for children.

press to zoom
Iva Tichá
Iva Tichá

Angličtina mě bavila už dětství, prošla jsem spoustou kroužků a soukromých kurzů. Nakonec jsem se rozhodla angličtinu studovat na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové spolu s francouzštinou. Už během studia jsem měla možnost začít vyučovat angličtinu Callanovou metodou. Tato metoda mě velmi zaujala a dodnes se ji snažím zapojovat ve svých hodinách na základní škole.

press to zoom
Klára Bartoňová
Klára Bartoňová

Po 10 letech strávených v zahraničí jsem ráda, že mohu předávat to, co jsem se tam naučila. Callanova metoda mi toto umožňuje dělat živou a poutavou formou. Nikdy není pozdě se začít učit, ale čím dříve začnete, tím více se toho naučíte :)

press to zoom